Suska Liga Futsalu po 16 kolejce

W sobotę tj. 1 lutego w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyła się przedostatnia seria gier Suskiej Ligi Futsalu w sezonie 2019/2020. W sobotnie popołudnie kibice mieli okazje zobaczyć wyjątkowo mniej spotkań niż dotychczas, a to ze względu na przełożenie dwóch spotkań na następną sobotę. 
Sympatycy futsalu mieli także poznać nowego-starego mistrza SLF jednak tak się nie okazało, a to dzięki ambitnej postawie drużyny „Zwykłe Chłopaki”, którzy postawili się liderowi rozgrywek Flashcars remisując 3-3. Mało tego, gdyby więcej szczęścia sprzyjało po ich stronie mogli ten mecz wygrać, a to dlatego, że prowadzili w tym meczu trzykrotnie. 
Wszystkiego dowiemy się w następną sobotę tj. 8 lutego od godz. 14:00 kiedy to rozegrana zostanie ostatnia seria gier. Zespołowi Flashcars wystarczy zdobycie jednego punktu, aby zdobyć mistrzostwo ligi. Już teraz serdecznie na nią zapraszamy do hali CSiR. 
Organizatorzy wybrali również zawodnika kolejki, którym został bramkarz Orła Ulnowo Kacper Żuralski, swoją ambitną postawą kilkukrotnie ratował swoich kolegów przed utratą większej liczby goli. Przypomnimy, że nagrody za zawodnika kolejki SLF sponsoruje Sklep Mobilek – Części Samochodowe, znajdujący się na Starym Mieście w Suszu. 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
P